بی عنوان

چنین گفت موبد که مرده بنام به از زنده دشمن بدو شادکام

بی عنوان

چنین گفت موبد که مرده بنام به از زنده دشمن بدو شادکام

بی عنوان


  • ۰
  • ۰

چند شب پیش حجه الاسلام انصاری در برنامه ورزش دو با یک اعتماد به نفسی که پیش از این تنها از آقای هاشمی سراغ داشتیم و در بیانیه های میرحسین موسوی شنیده بودیم در چشم هزاران نفر مخاطب تلویزیون نگاه کرده و فرمودند این موفقیت های عرصه ی ورزش که با اندکی فاصله از اعلام پیروزی رییس جمهور روی داده مرهون کلید تدبیر آقای روحانی است! یعنی مراحل کاشت داشت و برداشت میوه های والیبال و فوتبال ساحلی و بسکتبال و غیره و غیره همه و همه ظرف چند روز و حد اکثر صد روز طی شده است! یعنی پیروزی اگر اشتباه نکنم تیم والیبال که برای اولین بار شعار روحانی مچکریم را سر زبانها انداخت لوبیای سحر آمیز بوده و ظرف دو روز به بار نشسته و این فوتبال ساحلی و بسکتبال هم میوه های درخت های صد روزه اند!

البته ما از خدامان است که کلید تدبیر رییس جمهور دیگر قفل ها را هم با همان صراحت و سرعتی که مد نظر آقای انصاری بود باز کند و اصلا شاه کلیدی باشد برای حل مشکلات کشور! فلذا خطاب به آقای انصاری پاره ای از مواردی که از تدبیر این کلید دور افتاده اند ارائه می شود تا رسیدگی لازم در رابطه‌ی با آنها مبذول گردد. چرا که از دولت با این تدبیری که آقای انصاری فرمودند که توانسته صد روزه ورزش کشور را در عرصه های مختلف به قهرمانی و نائب قرمانی های منطقه ای و جهانی برساند انتظار ها بالا رفته است و به قول ایشان امیدها به این کلید بسته شده است. نه اینکه ما بخواهیم وعده ی صد روز رییس جمهور را مطالبه کنیم چرا که امثال من نجیب تر از این حرفها هستند و اساسا به بازی انتخابات آگاه ترند و نه صد روز پیش وعده صد روزه را جدی گرفتند و نه امروز امیدی به آن دارند. البته ما به تیم اجرایی دولت محترم خوشبینیم اما به این وعده و وعید دادن ها بدبینیم یا اساسا سعی می کنیم آنها را نبینیم! لکن برخی مواردی که با شنیدن قابلیت های کلید مورد نظر از زبان آقای انصاری در باره‌ی ورزش، تحریکمان کرده اند و ظرف این صد روز حل نشده اند و امیدوار شدیم طی چند صد روز دیگر، در دیگر زمینه ها به حول قوه‌ی الهی حل بشوند؛ به شرح ذیل تقدیم می گردد:

اولا تقاضا می شود نسخه هایی از این کلید تهیه فرموده و آن را در میان این مدیرانی که راه به راه با آمار و ارقام رنگارنگ دست سیاه نمایان بی‌بی‌سی را از پشت بسته اند توزیع نمایید تا ایشان هم بتوانند از آنچه بر سر ورزش آمده بهره ای ببرند و مشکلات سازمان هایشان را حل کنند. چرا که آنچه بیان می کنند تداعی این را میکند که یا مدیران قبلی بزرگ بودند و مشکلات به نظرشان کوچک می آمده و یا خدای نکرده مدیران فعلی کوچکتر از مشکلاتشان هستند و مشکلات را بزرگ تر از آنچه هست می بینند و یا اساسا مشکلی در این مقیاس وجود ندارد! (در مثل مناقشه نیست)

ثانیا از این لوبیای سحرآمیزی که یکشبه رشد کرد و والیبالمان را ظرف یکروز به قهرمانی رساند یکی هم به فدراسیون فوتبال بدهید تا ایشان هم از این رو سیاهی در بیایند و خمس این پولی که از بیت المال مسلمین خرجشان می شود به سود دهی برسانند شاید خدا از 4 پنجم دیگر پولی که میگیرند بگذرد.

ثالثا با این کلید طلایی در خزانه ای را که ما نفهمیدیم چقدر پول ندارد را باز کنید مردم هم بفهمند بالاخره کدامیک از آقایان دولت یازدهم در این باره حقیقت را می گوید و ما چقدر در جیب دولتمان پول هست. اصلا هست یا خزانه‌ خالی است!

رابعا استدعا می شود وقتی تمام انتصابات و تودیع و معارفه ها پایان پذیرفت و امور مربوطه شان از قبیل انتخاب منشی ها و رییس دفترها و وکلا و دفتردار ها و ... به انجام رسید و مدیران لازم در داروخانه های دولتی و پارک ها و عوارضی ها و دفاتر پیشخوان دولت و غیره هم جایگزین شدند فکری هم به حال مردم بشود که بلوای رفت و آمد مدیران راه را بر نامه ها و پرونده ها بسته و کار مردم را در این اداره و آن اداره معطل کرده است. همچنین فهرستی هم از مصوبات لغو نشده ی دولت پیشین ضمیمه‌ی احکام صادره بفرمایید و مردم را هم از آنها مطلع نمایید که در تعامل مردم و دولت بسیار مفید فایده خواهد بود.

خامسا و در پایان متواضعانه درخواست می شود از هرگونه وعده دادن دیگر در این باره پرهیز کنید چرا که ما را به یاد وعده‌ی حل شدن مشکلات معیشتی و اقتصادی کشور و مردم طی صد روز اول پس از استقرار دولت می اندازد و خیر این از آنچه به نظر میاید به مراتب کمتر است.

  • ۹۲/۰۹/۰۳
  • محمد صادق حاج صمدی

انصاری

مجید انصاری

وطن امروز

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی